Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Aby se děti v pokojíčku nenudily

Máte živější dítě, nebo dokonce dvě, tři živější děti? Potřebujete mít také chvilku pro sebe a chcete, aby si děti v dětském pokoji hrály? Budou, pokud zařídíte dětský pokoj opravdu jako "dětský", jako jejich království, které je veselé a barevné. A jak na to? Dnes se necháme inspirovat designéry z Dánska, kteří k návrhům dětských pokojů přistoupili opravdu zodpovědně a se vším nasazením. Nabídka nejen dětského nábytku z masivu, ale také celé řady velmi originálních dekorací. Některé z návrhů pro vybavení dětských pokojů jsme vám již v poslední době představili, ale dnes se opravdu zaměříme na neposedné děti.

Jak zařídit dětský pokoj pro neposedné holky?

Možností je celá řada a interiér dětského pokoje pro holku, která má ráda pohyb vyřešíme především pořízením netradiční dětské postele. V nabídce dánského výrobce můžete vybírat postele s klouzačkou, domečkem, postele s věží, s látkou kolem lůžka a další. Mohli bychom pokračovat. Ale pro zábavu zde nejsou jenom dětské postele, rovněž dekorace mohou přispět svým dílem, pokud je jejich výběr správný. Například domeček, někdy se používá také název baldachýn, nemusíte umisťovat jen nad postel, ale také doprostřed pokoje jako stan. V nabídce dekorací a doplňků nechybí ani sestavy dětského nábytku na kreslení a jiné ruční práce, který je rozměrově přizpůsoben jejich věku. Alternativa pro malé slečny, když ještě nechodí do školy a na klasický psací stůl mají ještě čas.

 

Dětská postel Tobo    Dětská postel Pino

 

Líbí se nám také výběr odstínů dekorací, které najdete v tradičních holčičích barvách jako světle růžová, nebo dekorace s motivem květin, motýlů apod. nabídka je opravdu velmi široká a možností pro vybavení dětského pokoje celá řada. Navíc a to je velmi důležité, i když pořídíte postel třeba s klouzačkou pro malou slečnu, v pozdějším věku ji můžete demontovat na klasickou postel pro velkou slečnu. Stačí vyvýšené lůžko snížit, odstranit klouzačku, látku kolem lůžka, nebo věž a máte elegantní spaní pro vaší studentku. A co kluci? ne, nezapomněli jsme na ně.

Jak zařídit pokoj pro neposedné kluky?

Vlastně stejnou volbou nábytku či chcete-li postele, stačí pouze změnit dekorace. Ano, nabídka dánského výrobce je tak jednoduchá a přitom díky změně dekorací máte pocit, že vlastně pořizujete zcela jinou kolekci. A přitom je to stále stejný dětský nábytek z masivu v bílém provedení a v identickém designu. Ale posuďte sami, jak se dětský pokoj pro holku jen změnou dekorací promění v dětský pokoj z masivu pro kluka.

 

    

 

V dětském pokoj kluka vévodí modrá barva v mnoha odstínech pro dekorace a je zachován bílý odstín pro nábytek. Toto spojení vytváří velmi příjemný kontrast. Díky identickému designu a možnosti z širokého výběru dekorací se také nabízí řešení pro zařízení dětského pokoje pro kluka i holku. Pokud pro ně máte k dispozici jen jednu místnost pro jejich království, vše může být krásně sladěné, harmonické. A každý z nich bude mít akorát ve svém prostoru jiné téma, jiné dekorace.

Nabídka výrobců je prostě zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů. Neopomeňme ani kvalitu nábytku a dekorací, která je na takové úrovni, že vám může výrobce nabídnout prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Ostatně kvalita a smysl pro detail je zřejmá již z ilustračních fotografií. A my věříme, že volbou tohoto výrobce jako našeho nového partnera jsme udělali dobře a jeho návrhy vás osloví.