Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

A zase ty regály..

Popularita, oblíbenost řešení interiérů pomocí finančně nenáročných regálů je na stránkách Nábytek Aldo opravdu v posledních měsících k neuvěření. Ale není se čemu divit. Nabídka regálů v novodobých designech to je díl nábytku, který je nejen praktický, ale velmi efektní. Moderní design, který překvapí svou rafinovaností a i když pořizovací cena regálů je můžeme říci zanedbatelná, výsledný efekt je k nerozeznání od finančně náročných kolekcí. Posuďte sami, jak lze zařídit interiér obývacího pokoje pouze z nabídky našich regálů.

 

     

 

Návrh, který oslovuje především mladé páry, které začínají teprve bydlet a nejsou zcela ještě rozhodnuti, jak jejich interiér za prvé bude vypadat a za druhé, každý z nás si jistě pamatuje, že začátky jsou těžké. Regály tak právě v této situaci přijdou vhod, navíc jak sami můžete posoudit vůbec nevypadají špatně.

 

                                               

 

 

Regály Lis Alta a další v naší nabídce najdete s možností výběru ze samostatných dílů a to proto, aby jste si svůj vlastní interiér mohli vybavit dle potřeb. Vybírat je opravdu z čeho, nezapomínejte také, že boxy z lamina jsou vždy v ceně regálu a samozřejmě jako již řadu let na Nábytek Aldo, doprava po celé republice zdarma. Regály vám přivezeme v dílech, s nutností montáže dle návodu.

 

     

 

Pokud ale hledáte řešení v podobě regálů do dětského pokoje, doporučujeme vybírat z nabídky německého výrobce. Regály, které představuje, jsou více bezpečné pro děti. Laminátové boxy jsou nahrazeny látkovými. Maximálně tak zamezíte případnému zranění dětí, kdyby je třeba napadlo boxy házet. Rovněž látkové boxy jsou na výběr z široké palety odstínů, vhodné do dětského pokoje.

Regály v jakékoliv podobě jsou praktickým a levným řešením všech interiérů. Na našem portále, Nábytek Aldo se na tuto kategorii nábytku velmi soustředíme a každým rokem se snažíme přinášet nové nápady pro vás interiér.