Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


A opět jsou zde vánoce plné nábytku s Aldem!

Tradiční nabídka vánočních dárků je na posrtále Nábytek Aldo již letos. Nabídka je samozřejmě každý rok jiná a troufáme si tvrdit rok od roku zajímavější. A i letos je tedy z čeho vybírat. Dětský nábytek za velmi zvýhodněné ceny se slevou od 15 až do 60 %. A nejedná se o žádný výprodej, ale nábytek, který se v průběhu roku umístil na předních příčkách v prodejnosti. I letos jako již po několikáté, bezkonkurenčně vedou patrové postele pro dvě, ale i tři děti, patrové postele s psacím stolem, nebo patrové postele s velkým úložným prostorem. Ale v kategorii Vánoce s Aldem najdete i další typy nábytku, nebo dokonce celé sestavy dětských pokojů. Pro malé i větší slečny jsme do nabídky zařadili nejúspěšnější dětský toaletní stolek francouzského výrobce. Dnes vám ve zkratce představíme několik tipů na dárek pro vaše nejmenší, dětský nábytek s garancí dodání do Vánoc. A samozřejmě jako již řadu let s dopravou zdarma až k vám domů.

 

Hit letošního roku? Rozhodně dětské toaletní stolky

V letošním roce zažil velký comeback toaletní stolek. Myslíme tím nejen dětské toaletní stolky, ale stolky jako takové všeobecně i do ložnice. Ještě v loňském roce si na toaletní stolek jako tradiční díl nábytku jen málokdo vzpomněl. To vše změnil francouzský výrobce, který jako první přišel s jejich obnovenou nabídkou. Především se pak zaměřil na dětské toaletní stolky určené školačkám a studentkám. Do dětského pokoje holky si můžete vybrat už nyní z nepřeberného množství designů toaletních stolků a stolek Volage od francouzského výrobce, který se stal nejprodávanějším, je zařazený také do akční nabídky, kategorie Vánoce s Aldem.

 

                                     

 

Francie je pověstná svou noblesou, elegancí a šarmem a tak nás vůbec nepřekvapuje, že jako první s nápadem toaletních stolků také pro děti, přišel francouzský výrobce. Toaletní stolek je ale také velmi praktický, nabízí velké úložné prostory. Na fotografii toaletní stolek Volage ve dvou provedeních a s možností pořízení i taburetu. Myslíme si, že tyto toaletní stolky do kategorie Vánoce s Aldem právem patří.

 

A zase ty patrové postele, nekonečný příběh

Patrové postele se na našem portále již šestým rokem umístili na prvním místě nábytku s největší prodejností. Je to až neuvěřitelné. Pravdou ale je, že největší pozornost u nás věnujeme právě dětskému nábytku, který pečlivě vybíráme a design nás baví. proto se pro vás snažíme již řadu let najít něco netradičního a dle komentářů na našem facebook profilu se nám to daří. Letos jsme donaší nabídky získali velmi originální design tureckého výrobce Cílek, který slaví úspěch opravdu po celém světě. Kolekce pro kluky Black Pirate, nebo kolekce pro holky Princess se hned od počátku umístění do naší nabídky těšily velké pozornosti vás, našich zákazníků a pravidelných čtenářů.

 

Patrová postel Move   Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

V nabídce za zvýhodněné ceny je daleko větší výběr, ale vše by se nám do článku samozřejmě nevešlo. Pokud zvažujete, co letos dětem koupit pod stromeček, dětský nábytek je inspirací od nás. Věříme, že přípravy na letošní Vánoce proběhnou u vás v klidu, ale bez zbytečných stresů, kterých je kolem nás a po celém světě více než dost.