Ratanová komoda jako originál
Ratanová komoda C-03 je ze skupiny ratanového nábytku Bahama. Tento druh ratanového nábytku představuje širokou nabídku samostatných segmentů jež lze harmonicky spojit do jídelních setů, obývacích pokojů, či předsíní.
Ratanový nábytek Bahama má ve své nabídce rovněž ratanové doplňky, jako tácy, květináče, poličky apod. Ratanový nábytek Bahama je velmi kvalitní a to zejména díky použití dalšího druhu přírodního materiálu, kterým je vodní hiacynt. Vodní hiacynt se používá na umocnění spojů tak, aby nábytek byl ve srovnatelné kvalitě s nábytkem s klasického dřeva.
Ratanový nábytek je již kvalitní
Dna šuplíků mají speciální výplň umocněnou dřevem pro zvýšení nosnosti, která je zároveň i na horní, odkládací desce komody. Ratanový nábytek byl v polovině 90. let ne příliš vysoké kvality. Byl vyroben pouze z jednoho materiálu a to ratanu. Výrobci v dnešní době představují ratanový nábytek v kombinaci s bukovým dřevem, vodním hiacintem a to vše vede ke zvýšení kvality nábytku z ratanu.
Ratanový nábytek dodáváme od 3 do 4 týdnů. Záruka 24 měsíců.