Přihlášení uživatele

Nový uživatel

Zapomněli jste heslo?

Zeptejte se nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 774 977 776

Přihlásit
Zeptejte se nás

KVALITNÍ A LEVNÉ KUCHYNĚ?

Je možné v současné době na našem trhu pořídit levnou a kvalitní kuchyň? Ano lze! Nábytek Aldo vás o tom přesvěčí. Na našem trhu se objevila zbrusu nová kuchyň VIKO, za zcela bezkonkurenční cenu. Kuchyně dodáváme ve třech rozměrech dle aktuální navržené délky kuchyně . Ale to není vše. Aldo kuchyně nejen prodává, ale i po dodání k vám domů se o kuchyně stará a pečuje. Prodejem nábytku naše práce zdaleka nekončí. Ucelenou nabídku kuchyní Viko najdete pod kódy KV001, KV002 a KV003.

Aldo ve spolupráci s holandskou společností EDF vyvinula rovněž vlastní řadu prostředků na péči a čištění kuchyňského nábytku :

- čistící prostředek na kuchyně z lamina
- čistící prostředek na kuchyně z masivu
- čistící prostředek na pracovní desku

 

 

Korpus této kuchyně a spodní podstavec je vyrobený z laminátové desky hnědé barvy, která tvoří příjemný design k barvám dvířek z masivu. Aldo se hlavně zaměřilo na cenovou dostupnost a kvalitu. Tyto kuchyně především řeší malé prostory tudíž se mohou použít k zařízení panelákových bytů a garsoniér.Určitě vás zaujme dezén vnitřích šuplíků, který je shodný s barvou korpusu,což nebývá obvyklé.Ty tam jsou časy, kdy korpusy byly převážně barvy bílé, což jim ubíralo na praktičnosti. Každá hospodyňka zná problém špinavého šuplíku. Na bílé barvě jak jistě víte, je opravdu vše vidět. U každého produktu vám nabízíme detailní fotografie, kde se můžete přesvěčit o jeho kvalitě.

 

 

Kvalita materiálu, úchytek a zpracování kuchyně je velmi důležitým parametrem. Proto kuchyň vybírejte z kvalitních materiálu. Kvalitu kuchyně poznáme i z doplňujících obrázků, kde jsme se zaměřili na detaily zpracování. Velmi praktické se dají nazvat šuplíky s dojezdovým automatickým posuvem.Veškeré uložené kuchyňské náčiní v zadním prostoru je snadno vyjmutelné a samotné šuplíky, lehce dostupné pro údržbu. Šetří váš čas, ale hlavně páteř. Nevěříte? Vyzkoušejte naši skvělou nabídku a přesvěčíte se sami!

 

Nové trendy a designy

Dětský pokoj pro miminko i školáka Alpa P0G

Dětský pokoj pro miminko i školáka Alpa P0G

Velmi praktické řešení vybavení dětského pokoje přináší prostřednictvím kolekce Alpa francouzský výrobce. ...

Novinky o nábytku

© 2009 WWW.NABYTEK-ALDO.CZ | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Provozováno na systemu ShopCentrik

statistics NetDirect